Ride 4 Fun IX

Szczytem planów na sobotę jest wyprawa po burgera z foodtrucka? Zerwij z tym! Chwyć mocno za kierownicę swojego życia i odkręć manetkę. Skieruj swój motocykl na wyjazdy RIDE FOR FUN, czyli odjechane soboty z ACMotors.W każdą drugą sobotę miesiąca ruszamy wspólnie okrywać okolicę i cieszyć się z wspólnej jazdy. W tym sezonie jeździmy pod hasłem ,,FREAK’i PÓŁNOCY”.
Startujemy z naszych salonów zawsze o 10:00.
Najbliższy wyjazd rusza z salony Yamaha AC Motors w Gdańsku na Jabłoniowej 2
Ruszamy w kierunku mierzei wiślanej na ostatnią w tym sezonie rybkę 🙂

Bez zapisów, bez podziałów. Łączy nas wspólna pasja.

Najbliższy wyjazd 11 maja startuje z salonu Yamaha AC Motors na ul. Jabłoniowej 2 w Gdańsku

Jedziesz z nami?

Dołącz do wydarzenia

Regulamin imprezy:

„Regulamin Ride For Fun: AC Motors nie odpowiadają za straty materialne oraz ewentualne szkody na zdrowiu uczestnika powstałe na skutek udziału w wycieczce/wydarzeniu. Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia ponosi pełną odpowiedzialność finansową, cywilną i prawną za ewentualne straty i szkody w stosunku do innych uczestników wycieczki/wydarzenia oraz ich sprzętu, a także za straty i szkody wyrządzone w stosunku do osób trzecich i ich mienia w trakcie wycieczki.
AC Motors nie ponoszą odpowiedzialności za zachowanie uczestników w trakcie wycieczki/wydarzenia. Oznacza to, że każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność karną i cywilną za własne zachowanie.
Każdy uczestnik wycieczki/wydarzenia powinien posiadać ważne polisy ubezpieczeniowe niezbędne do możliwości poruszania się motocyklem lub innym pojazdem mechanicznym po drogach. Odpowiedzialność za brak ważnych polis obciąża wyłącznie uczestnika wycieczki.”