Ochrona Twojej prywatności

Za każdym razem, gdy odwiedzasz stronę AC Motors lub nawiązujesz kontakt elektroniczny lub osobisty, jest możliwe, że otrzymujemy lub gromadzimy o Tobie informacje. Na przykład, jeśli wypełnisz ankietę lub zapiszesz się na listę mailingową typu newsletter, możesz udostępnić nam takie dane o sobie jak to, kim jesteś, gdzie mieszkasz, jaki jest Twój wiek i zawód oraz co sądzisz o naszych produktach i usługach. Możemy również gromadzić informacje o Tobie w momencie, gdy kupujesz produkt lub tworzysz konto na naszej stronie aby otrzymywać newsletter, itd. Uzyskując dostęp i korzystając z którejkolwiek z tych stron powinieneś mieć świadomość, że w ten sposób zgadzasz się na warunki przedstawione w Polityce Prywatności. Wykorzystamy informacje o Tobie, które identyfikują Ciebie jako gościa oraz pliki cookies, jako metodę, która umożliwia nam dostosowanie Twoich doświadczeń do Twoich zainteresowań i preferencji. Te informacje są również analizowane po to, aby umożliwić AC Motors zrozumienie, w jaki sposób nasze strony są wykorzystywane zgodnie z Polityką Prywatności i sekcją informacyjną na temat plików Cookies.  W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane Osobowe Polityką  AC Motors jest wykorzystywanie Twoich Danych Osobowych wyłącznie w ściśle określonych celach, jak poniżej:
  • •    Dostarczanie informacji o produktach i usługach, które mogą Cię interesować •    Do wewnętrznej oceny produktów i usług AC Motors •    W celu dostarczania Ci najlepszych produktów i usług AC Motors
  • My, grupa AC Motors zobowiązujemy się, aby traktować wszystkie Dane Osobowe z największą ostrożnością, ponieważ szanujemy prywatność naszych klientów oraz osób odwiedzających nasze Strony. Wszystkie oddziały AC Motors oraz strony trzecie, z którymi AC Motors posiada podpisane odpowiednie porozumienie, gwarantujące zgodność z obowiązującym prawem dotyczącym Ochrony Danych, mogą dokonywać przetwarzania Danych.
W celu uzyskania dalszych informacji na temat sposobu wykorzystywania informacji na Twój temat prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności.