O nas

W salonie AC MOTORS znajdziecie Państwo pojazdy Ducati i Triumph a także bardzo pokaźny wybór ubiorów oraz akcesoriów motocyklowych czołowych producentów.

Wolność, nieograniczona przestrzeń, spełnienie marzeń – to uczucia doskonale znane wszystkim motocyklistom.

Sami nimi jesteśmy dlatego oferujemy Państwu tylko najlepsze i sprawdzone marki. Niezależnie od preferencji naszych klientów zawsze pozostajemy profesjonalistami w tym co robimy.
Zaproponujemy odpowiedni dobór motocykla,  skuterów wodnych, silników zaburtowych, ubrań bądź akcesoriów. Ponieważ sami poruszamy się jednośladami chętnie podzielimy się naszymi opiniami jak i doradzimy w kwestiach związanych z zakupem, ubezpieczeniem czy naprawą motocykli.

Ac Motors jest jedynym w północnej Polsce dealerem motocykli takich marek jak: Ducati, Triumpha Yamahy, Aprilii, Moto Guzzi i SWM. Czyni to nas odpowiedzialnymi za pokładane w nas zaufanie. 

Historia nasza sięga 2004 roku. Z roku na rok ulepszamy oferowane usługi oraz poszerzamy naszą wiedzę w zakresie motoryzacji, tak aby spełnić Państwa oczekiwania w jak najwyższym stopniu.
W naszych salonach oferujemy motocykle topowych producentów jakimi są Ducati, Triumph, Aprilia, Moto Guzzi, SWM (salon w Rumi) i Yamahy (salon w Gdańsku).

Na 900m2  łącznej powierzchni naszych salonów prezentujemy w stałej ekspozycji 70 pojazdów, 200 kasków, 300 kurtek i spodni, oraz kilkadziesiąt par butów i rękawic.

 

Nasze marki oferują pełną gamę motocykli dla każdego użytkownika. W naszym salonie znajdą Państwo motocykle turystyczne, sportowe oraz enduro. Naszą gamę motocykli uzupełniają modele klasyczne oraz choppery, wszak każdy motocyklista poszukuje czegoś wyjątkowego i nietuzinkowego.

W salonie pomożemy we wszystkich formalnościach związanych z finansowaniem i ubezpieczeniem wymarzonej maszyny.

Części i akcesoria – pełen asortyment Inter Motors

Oferujemy pełne akcesoryjne doposażenie motocykla. Prowadzimy sprzedaż akcesoriów motocyklowych, części motocyklowych renomowanych marek, akumulatorów, filtrów powietrza czy filtrów oleju oraz podstawowych części eksploatacyjnych jakimi są opony, które są jednymi z najważniejszych czynników wpływających na Państwa bezpieczeństwo.

Ubrania i akcesoria – pełen asortyment Inter Motors

Oprócz pojazdu, bardzo ważnym elementem bezpiecznej i komfortowej jazdy jest wybór odpowiedniego ubioru. Zdając sobie z tego sprawę oferujemy Państwu fachową pomoc przy podjęciu właściwej decyzji. Posiadamy bogaty asortyment takich marek jak Alpinestars, Ixon, Macna oraz Adrenaline. Uzupełnieniem zestawu jest duży wybór kasków renomowanych marek Shark, Shoei czy AGV.

Wypożyczalnia

Nasze salony nie są tylko „zwykłymi sklepemami”. Dajemy Państwu możliwość również wypożyczenia motocykli na dzień, dwa, a nawet tydzień. Preferencyjne warunki, dogodne terminy oraz różnorodna oferta modeli do wypożyczenia, wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Oferujemy najnowsze modele Ducati, Triumph i Yamahy, Aprilii, Moto Guzzi, czy SWM.

Serwis

Acmotors to autoryzowany serwis marek Triumph, Ducati, Yamaha, Moto Guzzi, Aprila, SWM.

Serwis Marine

Prowadzimy autoryzowany serwis Yamaha Marine. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie przy pracy  serwisowej sprzętu pływającego.  Wiele czynności serwisowych wykonujemy bezpośrednio w marinach Pomorza, Zatoki Gdańskiej, Kaszub, czy Mazur.

Q-Serwis Moto

Niezależnie od rodzaju motocykla, jego zaawansowania technologicznego czy marki pojazdu, nasz warsztat Q-Service Moto dysponuje profesjonalnym sprzętem dedykowanym do Państwa motocykli a nasi pracownicy to pasjonaci i doświadczeni mechanicy posiadający głęboką specjalistyczną wiedzę na temat mechaniki motocyklowej.

Nasze doświadczenie oraz wykwalifikowany personel pozwalają na utrzymanie państwa motocykla w stanie perfekcyjnym. Satysfakcja Klienta jest dla nas największym wyzwaniem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim zależy ona od jakości obsługi i wykonanych napraw.
Dlatego też na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszej kadry. Posiadamy również najnowocześniejszy sprzęt serwisowy. Każdy motocykl, który trafia do naszego serwisu obsługiwany jest zgodnie z technologią przewidzianą przez producenta.

Ze swojej strony oferujemy również możliwość transportu motocykla do serwisu.