Multi Moto Serwis

Multi Moto Serwis/Serwis Marine

Multi Moto Serwis

Niezależnie od rodzaju motocykla, jego zaawansowania technologicznego czy marki pojazdu, nasz warsztat Multi Moto Serwis dysponuje profesjonalnym sprzętem dedykowanym do Państwa motocykli a nasi pracownicy to pasjonaci i doświadczeni mechanicy posiadający głęboką specjalistyczną wiedzę na temat mechaniki motocyklowej.

Nasze doświadczenie oraz wykwalifikowany personel pozwalają na utrzymanie państwa motocykla w stanie perfekcyjnym. Satysfakcja Klienta jest dla nas największym wyzwaniem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim zależy ona od jakości obsługi i wykonanych napraw.
Dlatego też na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszej kadry. Posiadamy również najnowocześniejszy sprzęt serwisowy. Każdy motocykl, który trafia do naszego serwisu obsługiwany jest zgodnie z technologią przewidzianą przez producenta.

Ze swojej strony oferujemy również możliwość transportu motocykla do serwisu.

Serwis Marine

Prowadzimy autoryzowany serwis Yamaha Marine. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie przy pracy  serwisowej sprzętu pływającego.  Wiele czynności serwisowych wykonujemy bezpośrednio w marinach Pomorza, Zatoki Gdańskiej, Kaszub, czy Mazur.

Zapytaj o usługi serwisowe

* Pola obowiązkowe
** Jedno z pól obowiązkowe