POSEZONOWA PROMOCJA SERWISOWA

Dla wielu z nas motocyklistów, jednoślad to coś więcej niż tylko środek transportu. Jedni traktują go jak najukochańszego członka rodziny, nawijając dostojnie kolejne kilometry na koła. Są również tacy, którzy ze swojego bike’a wyciągają 100% jego możliwości jeżdżąc po torach, albo ćwicząc godzinami stoppie. Nie brakuje też amatorów sprzętów typu cross/enduro, które eksploatuje się zazwyczaj w ekstremalnych warunkach terenowych (błoto, kurz, woda, żwir).

Pomimo wielu różnic wynikających z przeznaczenia poszczególnych motocykli jedna rzecz łączy ich właścicieli.  Dbałość o to by bezpiecznie i bezproblemowo używać swojej maszyny w sezonie. Dla tego warto skorzystać z posezonowego serwisu w AC Motors.

  • Rumia, Grunwaldzka 69a – serwis autoryzowany TRIUMPHA, DUCATI, APRILIA, MOTO GUZZI, PIAGGIO VESPA, multiserwis wszystkich marek,
  • Gdańsk, Jabłoniowa 2 – serwis autoryzowany YAMAHY,

Umawiając się już dzisiaj masz pewność że Twój motocykl został odpowiednio przygotowany do zimy. Zyskujesz także

15% rabatu na usługę*

5% rabatu na części*

lub

Darmowy transport motocykla**

 

*Wystarczy podać hasło ,,POSEZONOWA PROMOCJA SERWISOWA”  Promocja dotyczy tylko pojazdów które trafiły na serwis po 1 października 2018. Promocja nie łączy się z innymi.
** Darmowy transport obejmuje odbiór i dostarczenie motocykla w obrębie do 40 km od  serwisu w którym zostanie dokonany przegląd, a koszt przeglądu za który zapłaci klient będzie nie mniejsza niż 700 zł. W Przypadku gdy  koszt serwisu będzie  mniejszy niż 700 zł, klient zobowiązany jest zapłacić za transport 2 zł, za każdy przejechany km na trasie serwis – klient – serwis..
Promocja obowiązuje do 31.01.2020

Kliknij i umów się już dzisiaj KLIKNIJ TUTAJ